Producent Schodów Drewnianych Gorzów Wielkopolski

Firma STOLDREW SCHODY DREWNIANE GORZÓW WLKP. od ponad 6 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu schodów drewnianych samonośnych oraz schodów drewnianych na konstrukcje betonowe. W ofercie firmy znajdują się również balustrady i parapety drewniane.

Jesteśmy producentem schodów drewnianych zarówno o charakterze nowoczesnym, jak również klasycznym.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, terminowość, montaż a co najważniejsze - wszystko za rozsądną cenę!

Z racji położenia firmy STOLDREW naszym głównym terenem działania jest Gorzów Wielkopolski woj. lubuskie. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta możliwa jest współpraca na terenie całego kraju.

Schody traktujemy jako element wystroju wnętrza: bezpieczny, dostosowany do potrzeb Klienta, oddający charakter oraz idealnie komponujący się z Państwa mieszkaniem, jednocześnie podkreślając jego piękno. Dlatego do wszystkich projektów podchodzimy z  pasją i zaangażowaniem.

Z każdym wykonanym przez nas kompletem schodów drewnianych, nieustannie budujemy doświadczenie na rynku, jednocześnie cały czas chcąc poszerzać grono swych odbiorców.

Wiemy, że aby zdobyć Państwa uznanie, wszystkie zrobione przez nas schody muszą być perfekcyjnie wykonane. Dlatego przy każdym projekcie bierzemy pełną odpowiedzialność za jego realizację, gwarantując najwyższą jakość tak, by produkty naszej firmy cieszyły Państwa przez długie lata.